Novel Real Estate Logo

A9212 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 05/10/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 95 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Студенти:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 320 €
Депозит: 320 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 95 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Студенти. Цена: 320 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 95 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Studenti. Cena: 320 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 95 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Studenti. Cena: 320 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links