Novel Real Estate Logo

A9118 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 01/12/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 7м2 
Двор: 12м2 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Parking. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links