Novel Real Estate Logo

A14890 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 01/07/2024  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул. 3-та Македонска бригада 
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 56 m²
370 €
Се издава Стан во Аеродром 55 m²
430 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 52 m²
430 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links