Novel Real Estate Logo

A14636 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 750 €
Депозит: 750 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 750 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 750 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
700 €
Се издава Стан во Дебар Маало 68 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 750 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links