Novel Real Estate Logo

A14247 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 10/06/2024  
Населба: Аеродром  
Локација: ТЦ Бисер 
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 74 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 76 m²
450 €
Се издава Стан во Аеродром 72 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links