Novel Real Estate Logo

A14207 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 02/04/2024  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Ориентација: југ 
Двор: да 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 1300 €
Депозит: 1300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг, Гаража. Цена: 1300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking, Garaza. Cena: 1300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking, Garaza. Cena: 1300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links