Novel Real Estate Logo

A14147 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 20/10/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 125 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 125 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража. Цена: 900 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links