Novel Real Estate Logo

A14016 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 91 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 91 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 91 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 87 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 88 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 91 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links