Novel Real Estate Logo

A14003 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 29/02/2024  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
280 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links