Novel Real Estate Logo

A13769 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 21/09/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 58 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links