Novel Real Estate Logo

A13134 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 06/12/2023  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links