Novel Real Estate Logo

Q0107 - Продажба - Магацин, Маџари - Триангла

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2020  
Населба: Маџари - Триангла  
Локација:  
Површина: 400 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава магацин во Скопје, Маџари - Триангла со површина од 400 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se prodava magacin vo Skopje, Madjari - Triangla so povrshina od 400 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava magacin vo Skopje, Madjari - Triangla so povrshina od 400 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links