Novel Real Estate Logo

P0370 - Продажба - Локал, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 05/09/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат: приземје + мезанин 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 375000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен локал во Скопје, Дебар Маало со површина од 130 m2. Екстра: Клима. Цена: 375000 EUR
Se prodava namesten lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima. Cena: 375000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima. Cena: 375000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links