Novel Real Estate Logo

P0365 - Продажба - Локал, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 118 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 118 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Нова Зграда. Цена: 200000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 200000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 200000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links