Novel Real Estate Logo

P0346 - Продажба - Локал, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 16/06/2022  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 369 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава локал во Скопје, Карпош 2 со површина од 369 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 0 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 369 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 369 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links