Novel Real Estate Logo

P0343 - Продажба - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 18/04/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 37 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 60000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен локал во Скопје, Центар со површина од 37 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Реновиран. Цена: 60000 EUR
Se prodava namesten lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 37 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Renoviran. Cena: 60000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 37 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Renoviran. Cena: 60000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links