Novel Real Estate Logo

P0337 - Продажба - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 15/02/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 170 m²
Број на соби:
Кат: приземје + галерија  
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Подрум: +131м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 350000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 170 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 350000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 350000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 170 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 350000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links