Novel Real Estate Logo

P0333 - Продажба - Локал, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 15/07/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 424 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава локал во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 424 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 424 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 424 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links