Novel Real Estate Logo

N0199 - Продажба - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 04/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 195000 €
Провизија:

Опис:

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 195000 EUR
Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 195000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 195000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links