Novel Real Estate Logo

L1024 - Продажба - Куќа, Центар

Општи информации:

Последна промена: 22/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 103 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +85м2 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 125 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 315000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Центар со површина од 103 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 315000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 103 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 315000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 103 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 315000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links