Novel Real Estate Logo

L1023 - Продажба - Куќа, Пинтија

Општи информации:

Последна промена: 17/03/2023  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 178 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +25м2 
Двор: 138м2 
Вкупна површина на плац: 286 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 150000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Пинтија со површина од 178 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 150000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 178 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 150000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 178 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 150000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links