Novel Real Estate Logo

L1003 - Продажба - Куќа, Соње

Општи информации:

Последна промена: 16/09/2022  
Населба: Соње  
Локација:  
Површина: 116 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 2063м2 
Вкупна површина на плац: 2202 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 160000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Соње со површина од 116 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 160000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Sonje so povrshina od 116 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 160000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Sonje so povrshina od 116 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 160000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links