Novel Real Estate Logo

L1002 - Продажба - Куќа, Волково

Општи информации:

Последна промена: 24/11/2022  
Населба: Волково  
Локација:  
Површина: 88 m²
Кат:  
Вкупна површина на плац: 1000 

Финансиски Информации:

Цена: 90000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Волково со површина од 88 m2. Екстра: Цена: 90000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 88 m2. Ekstra: Cena: 90000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 88 m2. Ekstra: Cena: 90000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links