Novel Real Estate Logo

L1000 - Продажба - Куќа, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 29/06/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 238 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат + пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 158 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 238 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Нова Зграда, Двор, Аларм, Камера, Џакузи. Цена: 450000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 238 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Nova Zgrada, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 450000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 238 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Nova Zgrada, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 450000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links