Novel Real Estate Logo

L0888 - Продажба - Куќа, Злокуќани

Општи информации:

Последна промена: 16/12/2019  
Населба: Злокуќани  
Локација:  
Површина: 180 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Година на градба: 2007 
Двор: 800м2 
Вкупна површина на плац: 1000 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Злокуќани со површина од 180 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Двор, Аларм, Камера. Цена: 250000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Dvor, Alarm, Kamera. Cena: 250000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Dvor, Alarm, Kamera. Cena: 250000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links