Novel Real Estate Logo

L0627 - Продажба - Куќа, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 19/07/2022  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 113 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 304м2 
Вкупна површина на плац: 424 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 135000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 113 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 135000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 113 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 135000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 113 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 135000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links