Novel Real Estate Logo

K0120 - Продажба - Кат од куќа, Трнодол

Општи информации:

Последна промена: 09/05/2019  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 150 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Двор: 90м2 
Вкупна површина на плац: 350 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 180000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Трнодол со површина од 150 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 180000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 180000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 180000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links