Novel Real Estate Logo

J4371 - Продажба - Стан, Хром

Општи информации:

Последна промена: 09/07/2024  
Населба: Хром  
Локација:  
Површина: 135 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: +70 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Хром со површина од 135 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 170000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 135 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 135 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links