Novel Real Estate Logo

J4368 - Продажба - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 10/06/2024  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 88500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Козле со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 88500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 88500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 88500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links