Novel Real Estate Logo

J4363 - Продажба - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 03/07/2024  
Населба: Капиштец  
Локација: ул.Народен Фронт 
Површина: 28 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 60000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Капиштец со површина од 28 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 60000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 28 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 60000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 28 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 60000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links