Novel Real Estate Logo

J4354 - Продажба - Стан, Бутел 1

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Бутел 1  
Локација: Modi Living 
Површина: 48 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 9/10 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 66500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Бутел 1 со површина од 48 m2. Екстра: Цена: 66500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Butel 1 so povrshina od 48 m2. Ekstra: Cena: 66500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Butel 1 so povrshina od 48 m2. Ekstra: Cena: 66500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links