Novel Real Estate Logo

J4349 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/11 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +4м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 104500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 51 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 104500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 104500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 104500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links