Novel Real Estate Logo

J4348 - Продажба - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/8 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +3м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 90000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 64 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 90000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 90000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 90000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links