Novel Real Estate Logo

J4314 - Продажба - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 20/02/2024  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 40м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 83000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 44 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 83000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 83000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 83000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links