Novel Real Estate Logo

J4288 - Продажба - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 18/03/2024  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул.Прашка 
Површина: 83 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 9/10 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: jug 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 146000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 83 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 146000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 83 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 146000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 83 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 146000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links