Novel Real Estate Logo

J4229 - Продажба - Стан, Влае

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2023  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 

Финансиски Информации:

Цена: 121000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Влае со површина од 84 m2. Екстра: Цена: 121000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Vlae so povrshina od 84 m2. Ekstra: Cena: 121000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Vlae so povrshina od 84 m2. Ekstra: Cena: 121000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links