Novel Real Estate Logo

J4217 - Продажба - Стан, Жданец

Општи информации:

Последна промена: 18/03/2023  
Населба: Жданец  
Локација:  
Површина: 91 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Тераса: 3 тераси 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 109000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Жданец со површина од 91 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 109000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Zdanec so povrshina od 91 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 109000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Zdanec so povrshina od 91 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 109000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links