Novel Real Estate Logo

J4211 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 27/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 70000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 43 m2. Екстра: Греење на струја, Паркинг, Клима. Цена: 70000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 43 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking, Klima. Cena: 70000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 43 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking, Klima. Cena: 70000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links