Novel Real Estate Logo

J4204 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 11/08/2023  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул.Јане Сандански 
Површина: 78 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/8 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: не 
Ориентација: исток 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 97000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 78 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Клима. Цена: 97000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 78 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima. Cena: 97000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 78 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima. Cena: 97000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links