Novel Real Estate Logo

J4196 - Продажба - Стан, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 02/03/2023  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Број на купатила:
Тераса: ДА 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 127000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 70 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 127000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 127000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 127000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links