Novel Real Estate Logo

J4193 - Продажба - Стан, Автокоманда

Општи информации:

Последна промена: 30/08/2023  
Населба: Автокоманда  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/9 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 78000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Автокоманда со површина од 53 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 78000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 78000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 78000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links