Novel Real Estate Logo

J4185 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2023  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул.3-та Македонска бригада 
Површина: 46 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 8/8 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2022 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 71500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 46 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 71500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 46 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 71500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 46 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 71500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links