Novel Real Estate Logo

J4181 - Продажба - Стан, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 21/11/2023  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 182 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток-запад-север-југ 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 182 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 182 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 182 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links