Novel Real Estate Logo

J4163 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 06/10/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Мајаковски 
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: ne 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 90000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 90000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 90000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 90000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links