Novel Real Estate Logo

J4162 - Продажба - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 17/01/2023  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 12/17 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 105000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 84 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 105000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 84 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 105000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 84 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 105000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links