Novel Real Estate Logo

J4154 - Продажба - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 09/04/2024  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул.Мексичка 
Површина: 133 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2003 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 185000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 133 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 185000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 133 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 185000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 133 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 185000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links