Novel Real Estate Logo

J4150 - Продажба - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 27/09/2022  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 72000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Водно со површина од 43 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 72000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 72000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 72000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links