Novel Real Estate Logo

J4148 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 03/10/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 113000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 59 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 113000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 113000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 113000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links