Novel Real Estate Logo

J4146 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: +17м2 
Ориентација: север југ 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 112000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг. Цена: 112000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 112000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 112000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links