Novel Real Estate Logo

J3593 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 27/10/2021  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 36000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 52 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 36000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 52 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 36000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 52 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 36000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links